Dobrý den, z důvodu velkého vytížení skladu objednávky odesíláme do 3-4 pracovních dnů. Děkujeme za pochopení

Doprava a platba

Česká republika

Doprava

 • Osobní odběr - 1,00 CZK
  • vyzvednutí na adrese Opavská 63/4, Skrochovice
 • Doručení kurýrem PPL 79,00 CZK
 • Doručení na pobočku PPL ParlcelShop 59,00 CZK

Platba

 • Hotově při osobním vyzvednutí - ZDARMA
 • Online platba ComGate Payments a.s. - ZDARMA
 • Dobírka - 49,00 CZK

Slovensko

Doprava

 • Doručení kurýrem PPL 129,00 CZK
 • Doručení na pobočku PPL ParlcelShop 109,00 CZK 

 

Platba

 • Hotově při osobním vyzvednutí - ZDARMA
 • Online platba ComGate Payments a.s. - ZDARMA
 • Dobírka - 49,00 CZK

 Objednávky nad 1000,00 CZK mají veškerou dopravu ZDARMA!

 e_box2

 

POSTUP PŘI PLATBĚ PLATEBNÍ BRÁNOU ComGate Payments a.s.

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Loga banky
 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

 

POSTUP PŘI PŘEVZETÍ ZBOŽÍ DOPRAVCEM

Produkty pečlivě a s láskou balíme, ale i tak se může stát, že k Vám dorazí poškozené, dorazí něco jiného nebo nedorazí vůbec, a to například vinou dopravce. Abychom Vám mohli zaslat zboží znovu a reklamace od dopravce nám byla uznána, přinášíme Vám souhrn nutných kroků pro takové situace.

CO DĚLAT, JE-LI ZÁSILKA NEBO JEJÍ ČÁST MECHANICKY POŠKOZENA?

Vy jako kupující jste povinni si zboží ihned při převzetí od dopravce nebo na odběrných místech zkontrolovat, zda není poškozeno (krabice není poškozená, nálepky nejsou odtrženy apod.). Pokud na místě zjistíte, že poškozeno je, odmítněte převzetí zásilky a informujte nás o této skutečnosti na e-mailem na moravec@moravec-cz.com. Následně Vás budeme kontaktovat pro odeslání náhradního zboží.

 

CO DĚLAT, ZJISTÍTE-LI POŠKOZENÍ ZÁSILKY AŽ PO ODJEZDU DOPRAVCE?

Zásilkovna: Zásilku si prohlédněte přímo na pobočce Zásilkovny. Pokud převezmete viditelně poškozený balíček, právo na reklamaci zaniká. V případě, že je balíček poškozen, oznamte to prosím obsluze Zásilkovny. Následně nás prosím informujte emailem a my se vám ozveme s dalším postupem. Pokud je poškozen obsah zásilky, informujte nás prosím o této skutečnosti e-mailem. A to nejpozději do 5 kalendářních dnů od převzetí zásilky. Následně se vám ozveme s dalším postupem. Pro vyřízení reklamace je nutné zachovat kompletní zásilku, včetně obalového materiálu a výplně.

PPL: Pokud po převzetí zásilky zjistíte, že je její obsah poškozen, vyplňte do 3 pracovních dnů od doručení reklamační formulář na stránkách PPL. Následně vás bude kontaktovat PPL se se sepsáním zápisu o škodě. Pro vyřízení reklamace je nutné zachovat kompletní zásilku, včetně obalového materiálu a výplně. O podání reklamace nás prosím neprodleně informujte e-mailem. Následně se vám ozveme s dalším postupem.