Dobrý den, z důvodu velkého vytížení skladu objednávky odesíláme do 3-4 pracovních dnů. Děkujeme za pochopení

Zakázková výroba

V naší rodinné společnosti MORAVEC Kvalitní ponožky s.r.o. se věnujeme také výrobě ponožek na zakázku, dle přání zadavatele. Jak u nás říkáme, je to naše oblíbená disciplína, kdy se snažíme se zákazníkem vždy najít to nejlepší řešení aby ponožky předčily veškeré představy. Rádi pro Vás zajistíme maximální servis v této oblasti a kromě výroby ponožek dle Vašeho přání Vám zajistíme etiketu dle přání, balení, nebo Vaše další požadavky.

Mimo tuzemský trh vyrábíme stabilně zakázkové ponožky například do Německa, Rakouska, Švédska, Švýcarska, Ruska, Velké Británie a operativně také do dalších zemí. Jedná se zejména o nadnárodní sportovní značky, tuzemské i zahraniční módní značky, sportovní týmy, ale také průmyslové společnosti a mnoho dalších. 

Všeobecně nyní roste trend oblíbenosti ponožek jako dárek. Zejména poté firemní dárek - a to jak pro zaměstnance podniku, tak pro své obchodní partnery. Ponožky jsou skvělým místem, kam umístit logo své firmy, které uvidí nejen obdarovaný, ale spoustu dalších lidí - a to nám věřte, takových detailů si lidé velice všímají. Ale hlavně, jedná se o dárek, který obdarovaný bude skutečně využívat a bude z něj mít radost!

e_IMG_0566

Jak to pletete?

Ponožky pleteme více než 25 let a snažíme se stále držet na technologickém vrcholu. Vlastníme české a italské stroje, které nám dovoluji jakékoliv styly pletení a pro Vás se tak otevírá brána téměř neomezených možností. Naše výrobky vždy podléhají atestaci QZ Česká kvalita.

Máme více než 50 stylů ponožek, do kterých můžete umístit své logo. Vyberete si tak od společenských ponožek až po nejnáročnější sportovní ponožky. Zkrátka to, co Vám bude vyhovovat. Máte nápad na vlastní styl ponožky? Ani to u nás není problém! Vše dle Vašeho přání.

 e_IMG_0575_1

Dobře. Chci ponožky dle mého přání!

To rádi slyšíme! Jednoduše nám pošlete e-mail na moravec@moravec-cz.com s Vaší představou jak by ponožka měla vypadat, co by měla splňovat, jak bude barevná a kam umístit Vaše logo (ideálně v .pdf, .png nebo .jpg formátu). V okamžiku připravíme veškeré podklady a můžeme se pustit do vzorování. Vzorek Vám nafotíme, případně zašleme k detailnímu prozkoumání a po Vašem souhlasu se vzorkem jej zadáme do výroby. 

Pokud jste na vážkách s výběrem typu ponožky, materiálu či designu, napište nám, se vším Vám poradíme a společně vybereme to nejlepší, aby Vás ponožky vzorně reprezentovali.

A co etiketa? Ta pro nás také není problém. Jsme schopni Vám zajistit jakékoliv balení, etiketu, apod. 

Ponožky Vám zabalíme přesně dle Vašich požadavků.

e_IMG_0623_1

Co je důležité vědět?

Díky tomu, že veškeré naše výrobky podléhají atestaci QZ Česká kvalita dbáme v maximální možné míře na to, aby Vaše ponožky byly kvalitní. Nemusíte se tak bát, že zvolíte špatné materiály, nebo úplet, který by Vám nevyhovoval. Pro Vás to tak znamená, že se Vám do rukou dostanou kvalitní ponožky z atestovaných materiálu. 

Materiálově nejsme nijak omezeni - vyrábíme ze 100% česané bavlny, ekologické recyklované bavlny, bambusové viskózy, mercerované bavlny, merino vlny, modalu, a nespočetném množství funkčních materiálu jako je například CoolMax, DryTex, Siltex, a dalších technické příze na bázi polyesteru a polyamidu. Více o našich materiálech si můžete přečíst zde.

Naše prémiové technologie nabízí různé druhy úpletu - můžete tak mít na ponožce standardní úplet z tenké pleteniny, froté úplet, kombinaci tenkého a froté úpletu, plyšování, vyztužení různých partií, aktivní odvětrávací mřížku, odvětrávací kanálky, polstrované oblasti, kompresní zóny, fixační pás a mnoho dalšího. 

Základní minimální množství máme nastaveno na 500 párů od jednoho designu. Pro toto množství v jednom designu jsme schopni Vám nabídnou dvě různé velikosti a dvě různé barevné kombinace.

Po zaslání grafických dat Vám bude zaslána zálohová faktura na výrobu vzorku ve výši 5.000,00 CZK bez DPH. Tato částka zahrnuje konzultace k logu, k materiálu, úpletu ale zejména výrobu pletacího programu a následnou výrobu fyzického vzorku. Na základě vzorku je v této částce také úprava detailů loga či úpletu (nikoli však tvorba zcela nového stylu ponožky). Po Vašem souhlasu se vzorkem je zakázka zaplánovaná do výroby a Vám poskytneme informaci o termínu jejího dodání. Po sdělení přesného termínu výroby je zákazníkovi zaslána zálohová faktura na 50% celkové sumy, zbylých 50% je nutné doplatit v den odeslání ponožek zákazníkovi.

 Certifikace QZ Česká kvalita Český výrobek