Dobrý den, z důvodu velkého vytížení skladu objednávky odesíláme do 3-4 pracovních dnů. Děkujeme za pochopení

O nás

Již od roku 1996 pro Vás vyrábíme kvalitní ponožky ve Skrochovicích na Opavsku. S jedním bazarovým pletacím strojem v garáži rodinného domu jsme se postupně rozrostli až do nynějších rozměrů - patříme mezi největší české výrobce ponožek a ponožkového zboží s výrobní kapacitou více než 1.500.000 párů ponožek za rok. Byla to dlouhá cesta, která nebyla vždy lehká. Za kvalitu našich výrobků ručíme především naší vlastní značkou MORAVEC Kvalitní ponožky s.r.o. pod kterou se naše ponožky a ponožkové výrobky prodávají na více než 10.000 prodejních místech v tuzemsku a na Slovensku.

 aaeIMG_0869

Přečtěte si, jak jsme se postupně rozrůstali na našem BLOGU!

Firma je členem naší rodiny a děláme maximum pro to, aby i naši zákazníci byli s výrobky spokojeni a dali jsme jim tak pocit sounáležitosti s naší firmou. 

Výrobní hala MORAVEC Kvalitní ponožky s.r.o.

Za kvalitu našich výrobků ručíme nejen našim jménem, ale také certifikací QZ Česká kvalita a oceněním Český výrobek. Naše ponožky jsou tak pravidelně testovány nezávislým testovacím střediskem SOTEX. Podléhají tak maximálním požadavkům evropským zákazníků. V naší výrobě je každá ponožka během výrobního procesu několikrát překontrolována, aby jsme maximálně eliminovali jakékoliv nedostatky. Kvalita je kladena na první místo již od samého počátku firmy v roce 1996.

Certifikace QZ Česká kvalita Český výrobek

Velkou zálibou jsou nové technologie, které se snažíme stále aplikovat do našeho výrobního procesu. Pravidelně tak navštěvujeme světové výstavy a hledáme stále nové a nové cesty jak pro naše zákazníky dělat maximum v ohledu výroby ponožek a použitých technologií. 

IMG_2108

Aktivně také podporujeme sportovní kluby a sportovní aktivity v našem okolí. Rádi tak podpoříme zdravý životní styl našich zákazníků, kteří tak testují naše ponožky a jsme poté vděční za jejich zpětnou vazbu.

Naše rodinná společnost dbá také na obnovitelné zdroje a životní prostředí. Vybudovali jsme vlastní solární elektrárnu a její elektřinu spotřebováváme při výrobě ponožek. Pletací stroje produkují velké množství tepla, které pomocí vzduchovodů rozvádíme do zbytku výrobní haly a skladu, které tímto způsobem vytápíme. V neposlední řadě se také snažíme v maximální míře využívat recyklovaný papír pro naše etikety a papírové přebaly.