Den otevřených dveří 2018

Léto máme v plném proudu a prázdniny se nám již přehouply do druhé poloviny.

Blíží se nám září – pro někoho začátek školního roku a pro někoho opětovné plné pracovní nasazení.

Máme pro Vás důvod, proč se na záři jen přece těšit!

Chystáme pro Vás Den otevřených dveří, který se uskuteční 15. září 2018 v naší výrobní hale a podnikové prodejně na adrese Opavská 56, Skrochovice – Brumovice.

Po mnoha dotazech našich zákazníků ohledně výrobních a skladovacích prostorů jsme se proto rozhodli ukázat Vám, jak se vyrábí

kvalitní ponožky české výroby v naší společnosti MORAVEC Kvalitní ponožky s.r.o.

A na co se můžete těšit?

Ukážeme Vám výrobní prostory, kde budete mít možnost prohlédnout si pletací stroje – jak ty nejmodernější, tak ty, s kterými jsme začínali.  Ale u pletacích strojů to ani z daleka nekončí! Věděli jste, že ponožky také „žehlíme“? K tomuto procesu patří speciální fixační linka. Dále se můžete těšit na automatizovanou balící a etiketovací linku, šicí stroje a mnoho dalšího. Naše zákazníky často také zajímá, z jakého materiálu ponožky vyrábíme – provedeme Vás skladem materiálu, kde pro Vás máme připravenou ukázku veškerých používaných materiálu.

Celou prohlídku zakončíme v naší podnikové prodejně.

Zde si můžete pouze v tento den, 15. září 2018, nakoupit veškeré naše skladové výrobky se slevou 50% - a to už je důvod, proč se na září těšit!

Pro naše nejmenší návštěvníky máme připraveny veselé dětské ponožky a také skákací hrad, kde si užijí spoustu zábavy.

POZOR! Zaregistrujte se a získáte při prohlídce malou pozornost!

Veškeré podrobnosti ohledně registrace získáte na našich Facebookových stránkách ( https://www.facebook.com/kvalitni.ponozky  )

Pokud nemáte Facebookový účet, kontaktujte nás prosím na: marketing@moravec-cz.com .

Těšíme se na Vás!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení