Dobrý den, od 26. 7. do 11.8. 2024 čerpáme celozávodní dovolenou a objednávky přijaté v těchto dnech budou vychystávány od 12.8. 2024. Z důvodu velkého vytížení skladu objednávky odesíláme do 3-4 pracovních dnů. Děkujeme za pochopení

Zdravotní ponožky pro Vás

V září roku 2018 jsme uspořádali Den otevřených dveří naší společnosti MORAVEC Kvalitní ponožky s.r.o. a otevřeli dveře naší výrobní haly široké veřejnosti. Zúčastnilo se jej více než tisíc návštěvníků, za což velice děkuje, zejména za kladné ohlasy. Velice mile nás překvapil zájem o zdravotní ponožky ze strany seniorů, ale také lidí, kteří mají problémy spojené onemocněním dolních končetin.

Zdravotní bavlněné ponožky MEDIC TOP

Rozhodli jsme se proto od ledna roku 2019 spustit projekt zaměřený na lékárny a podpořit jejich nabídku našimi kvalitními zdravotními ponožkami! Tyto zdravotní ponožky a podkolenky budou nabízený v lékárnách na celém území České republiky. Díky zpětné vazbě našich zákazníků jsme do našeho sortimentu zařadili nový model zdravotních ponožek a podkolenek. Tyto ponožky a podkolenky byly vytvořeny na základě podkladů, které nám poskytli naší spokojení zákazníci.

A co to znamená? Svěr lemu ponožky je naprosto minimální, zároveň je však pletenina samotné ponožky vysoce elastická. A navíc, spoj v oblasti prstů je bezešvý - ručně řetízkovaný, takže Vás nic nebude tlačit. Na výběr máme zdravotní ponožky z 100% česané bavlny a 100% bambusového vlákna (viskózy) a také zdravotní podkolenky z 100% česané bavlny a 100% bambusového vlákny (viskózy). Tyto modely zdravotních ponožek a podkolenek vynikají svou maximální elastičnosti a díky velice jemnému úpletu a lemu nezanechávají otlaky. Ruční řetízkovaný šev v oblasti špice zaručuje komfortní nošení bez otlaků v oblasti špice ponožky. V naší nabídce máme také ponožky z merino vlny, která je jednou z nejjemnějších typů vlny. Její předností je specifická struktura vlákna, která omezuje zápach nohou i po celodenním nošení; zároveň jsou také antibakteriální. Ponožky z merino vlny můžete zvolit v klasice délce pod názvem Adam  nebo v kotníkovém provedení pod názvem Active 4. Dále nabízíme kompresní podkolenky určené nejen sportovcům. Kompresní podkolenky stimulují krevní oběh nohou a tím usnadňují odvod kyseliny mléčné a toxinů z chodidel a dolní oblasti nohou. Významně tak napomáhají k regeneraci po sportovním zatížení. Jsou také vhodné k léčbě hyperosmolárních otoků nebo podpoře lymfatického systému, který zabraňuje usazování tukových buněk v lymfatických cestách.

Certifikace QZ Česká kvalita Český výrobek

Jako doplňkový sortiment pro lékárny máme také kvalitní jemné dámské punčochové kalhoty, podkolenky a ponožky. Výše uvedené zdravotní ponožky je také možné zakoupit na našem e-shopu.

Pro bližší informace případně o doporučení lékárny z Vaší blízkosti nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese moravec@moravec-cz.com.